Směna měny

Měnovou konverzi zvládneme zdarma a zajistíme Vám výhodnější platby v cizích měnách. Můžete s námi obchodovat online přes aplikaci, nebo po telefonu s osobním dealerem. S námi je to opravdu snadné.

Poptat směnu
FX Man

Proč CYRRUS FX?

Specialisti na výhodnější kurzy měn

Vše online, jednoduše a bez zakládání dalších účtů

Směny zdarma a bez minimální částky

Platby zdarma nebo za minimální poplatky

Automatické hlídání výhodných kurzů

Platební instituce licencovaná ČNB

Rychlé vypořádání plateb a převodů

Osobní přístup

Jak začít s CYRRUS FX?

FX man

1.

Nemusíte měnit banku ani zakládat nové účty v různých měnách. Stačí s námi uzavřít jednoduchou rámcovou smlouvu.

2.

Smlouvu zřídíte jednoduše online, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení.

3.

Pro vyplnění smlouvy Vám budou stačit pouze dva doklady totožnosti a potvrzení o vlastnictví bankovního účtu.

4.

Můžete s námi obchodovat online přes aplikaci nebo po telefonu s osobním dealerem.

5.

Potvrzení o obchodu odešleme na Váš email. Po uhrazení odchází peníze přímo na příjemce platby či na Váš účet v dané měně.

Často kladené dotazy (FAQ)

Co to stojí?

Vůbec nic. Za naše služby neplatíte žádný měsíční paušál. Měnové konverze jsou zcela zdarma stejně tak i všechny EUR platby nehledě na jejich výši. Platby v ostatních měnách jsou zpoplatněny od 90 Kč, nad částku 2000 EUR či ekvivalent jiné měny jsou platby také zdarma. Aktuální ceník naleznete zde.

K čemu mě zavazuje smlouva?

Rámcová smlouva Vás nezavazuje k žádným platbám nebo využívání služby. Není potřeba plnit ani žádné měsíční limity obratů plateb. Smlouvu můžete využít okamžitě po podpisu nebo klidně za několik měsíců, její platnost je neomezená.

Jak probíhá placení?

Po domluvení částky a kurzu, buď po telefonu nebo v aplikaci Vám přijde konfirmace - rekapitulace sjednaného obchodu, na základě které uhradíte peněžní prostředky na stanovený bankovní účet. Po uhrazení konfirmace okamžitě zasíláme peněžní prostředky v požadované měně příjemci či na Váš účet.

Jak dlouho trvá vypořádání obchodů?

Měnové konverze vypořádáváme v rámci několika hodin. Zahraniční platby do 24 hodin. Nemusíte se bát, že kvůli době vypořádání se Vám změní kurz. Ten máte garantovaný již v objednávce.

Co dalšího pro vás můžeme udělat

Pohlídáme objednávky kurzů

Chcete výhodně směnit Vaše finanční prostředky v cizí měně? Nastavte si v internetovém bankovnictví kurzy, které jsou pro vás zajímavé nebo kontaktujte našeho dealera a my vám je pohlídáme!

Budeme vám zasílat informační emaily nebo sms zprávy o dosažení požadovaných kurzů a vy obchody následně provedete sami prostřednictvím internetového bankovnictví nebo ve spolupráci s dealerem. Můžete si také sami nastavit závaznou objednávku na konkrétní kurz a my za vás obchod automaticky provedeme, jakmile kurz dosáhne vámi určené hodnoty. Je to opravdu jednoduché!

Zprostředkujeme inkasa

Přijímáte často platby ze zahraničí? Nepotřebujete speciální účty v cizích měnách, ani nemusíte platit bankovní poplatky. S námi to zvládnete bez problémů.

Dejte nám avízo a nechte si zasílat platby přes naše cizoměnové účty. Jakmile přijde platba od vašeho obchodního partnera ze zahraničí, zašleme vám doklad o příchozí platbě, provedeme směnu na základě dohodnutého kurzu a zašleme peníze na váš účet. Vše rychle a jednoduše!

Kontaktujte nás

FX infolinka

+420 226 258 226

FX email

fxinfo@cyrrus.cz

Rychlá zpráva