Jsme CYRRUS FX

Patříme do skupiny Cyrrus Group SE, díky tomu můžeme svým klientům garantovat zázemí velké a zavedené finanční společnosti působící na Českém trhu již více jak 25 let.

CYRRUS FX vznikl v roce 2014 akvizicí společnosti Accredi a.s., která již od roku 2009 v ČR začala poskytovat nadstandardní služby v rámci zahraničního platebního styku. Díky tomu jsou i menší a střední podniky schopny dosáhnout na podmínky, dříve poskytované pouze velkým korporátním klientům. Naše dlouholeté zkušenosti na finančních a kapitálových trzích zaručují vysokou kvalitu služeb, ale zároveň i osobní přístup k našim klientům. Jsme inovativní a jdeme kupředu s technologickými trendy dnešní doby, díky kterým Vám můžeme nabídnout pohodlnou správu  Vašich měnových konverzí a cizoměnových plateb. S námi tak vše vyřídíte rychle, levně a hlavně spolehlivě.

FX Man

8 000+

klientů s námi pravidelně obchoduje

55 000+

průměrný roční počet obchodů

532 mil. EUR

náš průměrný roční obrat

Naši klienti za námi stojí, stejně jako my za jejich obchody

slide

Jsem jednatelem společnosti REPONIO, která se zabývá variabilním závěsným systémem pro domácí, komerční a průmyslové účely. CYRRUS FX mi šetří čas a peníze. Mám svého obchodníka, který již zná mé potřeby. Oceňují i rychlost vypořádání. Nevyplňují žádné platební příkazy, stačí přeposlat fakturu, obchodník mi zavolá a potvrdíme si parametry obchodu. Rychlé a jednoduché.

Tomáš Medřický

CEO Reponio s.r.o.
slide

Jsme firma zabývající se výrobou čajů, bylin a produktů z ovoce. Služeb Cyrrus Fx využíváme pro dobré sazby při nákupu deviz, operativnost a rychlost. Spolupráce probíhá na základě telefonicky uzavřených obchodů, důležitá je pro nás spolehlivost.

Valdemar Grešík

Natura s.r.o.
slide

Naše firma Maxim pneu se zabývá dovozem navijáků na odtahovky, offroady, čtyřkolky, dílenské zvedáky (kladkostroje)  a jiných doplňkových produktů z kategorie auto-moto. Na spolupráci se společností Cyrrus FX oceňujeme zejména rychlost vypořádání plateb do Polska, která je pro nás stěžejní. Dále také výhodné kurzy a lidský přístup obchodníků.Klienty jsme již několik let a za celou dobu nebyl nikdy s ničím problém. Vše si můžeme pohodlně vyřídit přes internetové bankovnictví. Cyrrus FX je pro nás spolehlivý partner pro zahraniční platby.

Ing. Lubomír Čokina

MAXIM Pneu s.r.o.

Povinně zvěřejňované údaje

Název společnosti

CYRRUS FX, a. s.

28880293

DIČ

CZ28880293

Základní kapitál

10 501 000 CZK

Právní forma

akciová společnost

Zápis v obchodním rejstříku

v Praze, oddíl C, vložka 15217

Bankovní spojení

ČSOB

SWIFT

CEKOCZPP

Číslo účtu

261593318 / 0300

IBAN

CZ57 0300 0000 0002 6159 3318