Přidejte se k affiliate programu CYRRUS FX!

Máte webové stránky, blog nebo fanoušky na sociálních sítích? Ano? Tak neváhejte a začněte vydělávat s jedničkou na trhu ve směně měn již dnes!

Jak to funguje?
Puzzle

Proč CYRRUS FX?

Procenta

ZAJÍMAVÉ PROVIZE - Nabízíme nadstandartní provize za každého zákazníka, kterého nám přivedete. A to ještě není vše! Pokud váš klient bude s našimi službami spokojen a vrátí se k nám, vaše provize se bude sčítat. Navíc, pokud nám doporučíte dalšího affiliate partnera a ten následně přivede nového zákazníka, získáte další provizi z celkového objemu jeho transakcí.

25let

25 let ZKUŠENOSTÍ – Patříme do skupiny CYRRUS GROUP SE, díky tomu můžeme svým klientům garantovat zázemí velké a zavedené finanční společnosti působící na českém trhu více jak 25 let. Poskytujeme veřejnosti výhodnejší kurzy při směně měn a kromě peněz šetríme klientům i čas.

podpora

TECHNICKÁ PODPORA – S naší podporou budete mít vše pod kontrolou. Vždy budete mít k dispozici přehled vašich provizí, náhled do statistik leadů a možnosti bannerů.

Jak to funguje?

1. krok

Spolupráci odstartujeme vzájemnou smlouvou.

2. krok

Pomůžeme vám vybrat a nastavit formu propagace naší služby tak, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

3. krok

Zájemci budou po kliknutí přesměrováni na stránky CYRRUS FX, kde ve formuláři zanechají své kontaktní údaje.

4. krok

Poté kontaktní údaje zájemce předáme do rukou našich obchodníků.

5. krok

Uzavře-li zájemce smlouvu, plyne vám z ní nadstandartní provize.

Často kladené dotazy (FAQ)

Jak začít spolupracovat?

Pokud máte zájem stát se affiliate partnerem tak nám napište prostřednictvím formuláře anebo zavolejte na číslo 226 258 226 a my se s vámi spojíme. Poté společně projdeme podrobnosti spolupráce a domluvíme se na vhodném způsobu propagace. Závěrem podepíšeme smlouvu o reklamě, kde zvolíme formu propagace naší služby.

Proč by to mělo lidi zajímat?

CYRRUS FX je společnost specializující se na poskytování služeb směny měn a mezinárodních plateb za výhodnějších kurzů. Navíc nabízíme službu hlídání měnových kurzů bez nutnosti platby zálohy. Naši klienti s CYRRUS FX šetří nejen čas, ale i peníze.

Musím si na svoje webové stránky dávat jen banner?

Samozřejmě, že ne. Kromě bannerů mohou být použity i jiné formy propagace, jako jsou například odkazy, články, prokliky, QR kódy a další. Pokud máte konkrétní představu, jak byste chtěli spolupráci realizovat, tak rádi s Vámi projednáme všechny možnosti. Affiliate partnerství by mělo být vzájemně prospěšné a odpovídat požadavkům obou stran.

Z čeho dostanu provizi?

Provizi obdržíte z čistého výnosu obchodů, které realizují vámi zprostředkovaní klienti. Nabízíme nadstandartní provize za každého zákazníka. Navíc, pokud Váš klient bude s našimi službami spokojen a vrátí se k nám, Vaše provize se bude sčítat z celkového výnosu všech obchodů. A to není vše! Když nám doporučíte dalšího affiliate partnera a ten následně přivede nového zákazníka, získáte další provizi z celkového objemu jeho transakcí.

Ze kterých obchodů zprostředkovaného klienta dostanu provizi?

Provizi dostanete z výnosů všech obchodů realizovaných klienty, které jste nám zprostředkovali, a to bez omezení jak časového, tak objemového. To znamená, že budete mít nárok na provizi ze všech obchodů, které vámi zprostředkovaní klienti u nás realizují, bez ohledu na to, kdy tyto obchody proběhly nebo jak velký byl jejich objem.

Jak se dozvím o provedených obchodech?

Všichni naši affiliate partneři mají přístup k našemu portálu, kde mohou vidět všechny realizované obchody, včetně leadů a uzavřených smluv. Dále dostanete náhled na detailní statistiky provizí a výkonu Vašich zprostředkovaných klientů.

Naši klienti za námi stojí, stejně jako my za jejich obchody

V oboru financování stavební a průmyslové techniky je pro mé zákazníky důležitá flexibilita, rychlost a spolehlivost.Na partnery, kteří doplňují mé služby, mám stejné nároky.

Dobře odvedená práce znamená důvěru. Cyrrus FX, díky!

Lukáš Führich

Financujeme.com

S firmou Cyrrus FX spolupracujeme již několik let a díky tomu máme desítky spokojených klientů. Vše vždy obratem vyřízeno ke spokojenosti všech. Doporučuji všem, kteří rádi šetří svůj čas a peníze.

Zuzana Škotyová

CENTURY 21 Diamonds

So spoluprácou som veľmi spokojný. Kurzy sú prívetivé a hlavne sa dá vždy dohodnúť. Čo si však najviac cením je dobrá a priateľská komunikácia. Určite môžem len odporučiť a verím, že každý bude s touto spoločnosťou len spokojný.

Teodor Holtman

Trading Holders
Investment & Consultation

Jsme rádi, že jsme se rozhodli spolupracovat se společností CYRRUS FX, která nám umožňuje výhodně směnit zahraniční měny. Se společností spolupracujeme už několik měsíců, pomáhá nám levně platit nákupy zboží v zahraniční v cizích měnách a případně provádět bezhotovostní směny prostřednictvím jejich společnosti. Jejich jednání je vždy rychle a korektní a koresponduje s uzavřenou smlouvou. Velkým bonusem je, že společnost si ověřuje zpětnou vazbu a pravidelně komunikuje s centrálou Nezávislého odborového svazu Policie ČR, kde sbírá podněty na zlepšení jejich služeb. 

Bc. Tomáš Machovič

Nezávislý odborový svaz Policie České republiky

Zanechte nám kontakt

Telefon