Měnovou konverzi zvládneme zdarma a zajistíme Vám výhodnější platby v cizích měnách

Využijte služby CYRRUS FX

  • Získejte výhodnější kurzy měn
  • Provádějte své platby levněji či zcela zdarma
  • Nastavte si upozornění a hlídače kurzů
  • Odesílejte malé i velké platby
  • Provádějte měnové konverze rychleji

... nebo své banky

  • Získejte standardní bankovní kurzy
  • Plaťte vysoké poplatky za platby do zahraničí
  • Zadávejte veškeré platby ručně
  • Nadávejte na poplatky za vedení účtu

Šetříme Vám čas i peníze při měnových konverzích

Naše služby využívají velké společnosti i jednotlivci, kteří potřebují směnit peněžní prostředky v rámci své banky, často platí faktury v zahraničí nebo naopak přijímají platby v cizí měně.

S námi nemusíte měnit banku ani zakládat nové účty v různých měnách. Stačí s námi uzavřít rámcovou smlouvu, která vás k ničemu nezavazuje, pouze vám umožní kdykoliv využít naše služby. Zprostředkujeme vám výhodnější kurzy při měnách finančních prostředků, aniž byste měli starosti s dodatečnými fakturami. Veškeré platby se v rámci účetnictví evidují jako standardní platby od odesílatele k příjemci. Jako náš klient získáte přístup do internetového bankovnictví, přes které můžete jednoduše provádět platby do zahraničí i měnové konverze v rámci svých účtů. S námi je to opravdu snadné.

Jak využít kurzů CYRRUS FX

1.

Kontaktujte našeho obchodníka, který Vám zašle smluvní dokumentaci, nebo si ji stáhněte v sekci ke stažení.

2.

Uzavřete rámcovou smlouvu, která vás k ničemu nezavazuje. Smlouvu můžete uzavřít osobně nebo zaslat poštou.

3.

Budeme potřebovat ještě některé další dokumenty, se kterými vám pomůže náš obchodník.

4.

Dostanete od nás přístupy do Internetového bankovnictví, kde můžete sledovat kurzy a zadávat platby (to můžete i telefonicky s dealerem).

5.

Po uzavření obchodu přijde konfirmace na email s platebními údaji. Po uhrazení odchází peníze obratem příjemci v cílové měně.

Často kladené dotazy (FAQ)

Co to stojí?

Vůbec nic. Za naše služby neplatíte žádný měsíční paušál ani žádné nesmyslené bankovní poplatky za vedení účtů, výpisy a měnové konverze. Platby do zahraničí jsou do 2 000 EUR zpoplatněny částkou 129 Kč a nad 2 000 EUR jsou zdarma.

K čemu mě zavazuje smlouva?

Rámcová smlouva (RS) Vás nezavazuje k žádným platbám nebo využívání služby. Není potřeba plnit měsíčně nějaké limity obratů plateb. RS můžete využít okamžitě po podpisu nebo klidně i za několik měsíců, je neomezená.

Jak probíhá placení?

Po domluvení kurzu, buď po telefonu nebo přes IB Vám přijde konfirmace-rekapitulace sjednaného obchodu, na základě které uhradíte peněžní prostředky na stanovený BÚ a po uhrazení okamžitě zasíláme peněžní prostředky v požadované měně příjemci.

Jak dlouho trvá vypořádání obchodů?

Měnové konverze dokážeme vypořádat během pár minut, někdy hodin. Platby do zahraničí do 24 hodin. Nemusíte se ale bát, že kvůli době vypořádání dostanete méně výhodnější kurz. Garantujeme ten při objednávce.

Co pro vás můžeme udělat

Provedeme platby do zahraničí

Potřebujete provést bezhotovostní platbu do zahraničí v cizí měně? Vyhněte se bankovním poplatkům. Dokážeme to levněji a nad 2000 EUR zdarma. Platby ze zahraničí na váš účet zvládneme bez poplatků.

Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo skrze internetové bankovnictví a dohodneme vše potřebné. Do 30 minut vám zašleme potvrzení, vy převedete prostředky na náš účet a my je po připsání odešleme na zahraniční účet vašeho obchodního partnera. Poté vám vystavíme doklad o vypořádání obchodu. Je to hračka.

Zajistíme měnové konverze

Potřebujete prostředky v cizí měně? Pomůžeme vám je získat zdarma a s lepším kurzem než v bance. Měnovou konverzi zvládneme za pár hodin.

Stačí si s námi dohodnout kurz, potvrdit obchod a zaslat požadované prostředky na náš účet. Jakmile budou peníze připsány, odešleme vám obratem požadovaný obnos v cizí měně. Jdeme na to?

Pohlídáme objednávky kurzů

Chcete výhodně prodat finanční prostředky v cizí měně? Nebo je potřebujete nakoupit? Nastavte si v internetovém bankovnictví kurzy, které jsou pro vás zajímavé, a my vám je pohlídáme.

Budeme vám zasílat informační emaily o dosažení požadovaných kurzů a vy obchody následně provedete sami prostřednictvím internetového bankovnictví nebo ve spolupráci s makléřem. Nebo nám dáte pokyn, závaznou objednávku, a my za vás obchod automaticky provedeme, jakmile kurz dosáhne vámi určené hodnoty.

Zprostředkujeme inkasa

Přijímáte často platby ze zahraničí? Nepotřebujete speciální účty v cizích měnách, ani nemusíte platit bankovní poplatky. S námi to zvládnete bez problémů.

Dejte nám avízo a nechejte si zasílat platby přes naše účty. Jakmile přijde platba od vašeho obchodního partnera ze zahraničí, zašleme vám výpis o příchozí platbě, provedeme směnu na základě dohodnutého kurzu a zašleme peníze na váš účet. Je to opravdu výhodné.

Kontakt

FX INFOLINKA

+420 221 592 388

FX E-MAIL

fxinfo@cyrrus.cz

Napište nám